Xhupa Per Femra
Çmim i zbritur

Xhupa Per Femra

1 900,00 Lekë 3 390,00 Lekë - 1 490,00 Lekë
me TVSH
  • Gri e hapur
  • E zezë
  • Bojeqielli
  • E zeze me shkelqim
  • Roze e hapur
  • Blerje e Sigurte dhe faqe e certifikuar Blerje e Sigurte dhe faqe e certifikuar
  • Dergesa ne te gjithe Shqiperine dhe Kosove Dergesa ne te gjithe Shqiperine dhe Kosove
  • Mundesi kthim produkti Mundesi kthim produkti

Përshkrimi

Të dhënat

9077