T-shirt per meshkuj
Në ofertë!

T-shirt per meshkuj

T-shirt per meshkuj 

490,00 Lekë
me TVSH
  • Gri e hapur
  • E bardhë
  • E kuqe
  • Blu
 Artikujt e fundit në gjendje
  • Blerje e Sigurte dhe faqe e certifikuar Blerje e Sigurte dhe faqe e certifikuar
  • Dergesa ne te gjithe Shqiperine dhe Kosove Dergesa ne te gjithe Shqiperine dhe Kosove
  • Mundesi kthim produkti Mundesi kthim produkti

Përshkrimi

Materiali pambuk 

Të dhënat

7341
Produkt i ri
0.10 kg
2 Artikuj