JBL Xtreme Box

JBL Xtreme Box

JBL Xtreme Box

1 990,00 Lekë
me TVSH
 Artikujt e fundit në gjendje
Bli me 1 Klik
 

Blerje e Sigurte dhe faqe e certifikuar

 

Dergesa ne te gjithe Shqiperine dhe Kosove

 

Mundesi kthim produkti

Përshkrimi

Menyra e lidhjes: Bluetooth, AUX

Të dhënat

2 Artikuj