Set peshqiresh per te gjithe familjen

Set peshqiresh per te gjithe familjen

6 750,00 Lekë
me TVSH
 Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok
 

Blerje e Sigurte dhe faqe e certifikuar

 

Dergesa ne te gjithe Shqiperine dhe Kosove

 

Mundesi kthim produkti

Përshkrimi

Seti permban:
2 rrobdishan per te rritur 
1 rrobdishan per femije 
3 peshqire trupi
3 peshqire fytyre
3 pershqire duarsh

Të dhënat

9450